1-) Hacklink Öldürür mü ?

Arkadaşlar backlink ne yapar ise “hacklink’te” onu yapar. Hatta hacklink ile sağlayacağınız Otoriter site işbirlikteliklerini “backlink” ile sağlamanız mümkünlüğü inanılmaz zor ve pahalıdır.

SEO uzmanları insanlara hacklink’i öyle aktarıyor ki, sanki Federal Reserve Bank’ı Soyuyoruz. Bi şekilde manupule ederecek, kendi komplekslerinin üstünü örtüyorlar.

Tabi Girişimciler’de SEO uzmanlarının ticari ve itibar kaybı yaşamamak için, bu şekilde hep birlikte “manupule” etmelerini anlayamıyorlar, yada araştırmıyorlar mı ?

HOCALAR, ŞEFLER, derken sektörün anasını ağlattılar.. SEO nasıl yapılır ? SEO nedir? ESIYO ( Zeka seviyelerini siz konumlandırın . )diyerek, uzun uzun aynı şeyleri saçmalamaktan bıkmadılar !

On page SEO hala anlaşılamadı ise, Hiç birşey söylememek ve konuyu kapatmak lazım.

Sonuç ; Hacklink Güldürür ! Arkadaşlar;

  • Yüzünüzu, Güldürür.
  • Cebinizi, Güldürür.

Ve, hayallerinizi , girişimlerinizin hızlı bir şekilde “büyütmenizi” sağlar.

Biz link kaynağı sahibiyiz. Hacklinkçi falan değiliz. SEOCUMU ? hiç değiliz!

2-) Nasıl 1 ay’da Yükseltiyorsunuz ki ?

Çok basit ! websitenizi önce analiz ediyoruz, hedefleme yapılacak sektörel en büyük hacme sahip keyword ile sektörün 1.sayfa’da pozisyon almış websitelerin bağlantılarını kontrol ediyoruz.

Sektöre bakıyoruz. Size bakıyoruz ! anahtar kelimeye odaklanıyor link inşaasını başlatıyoruz. 1.sayfa için gerekli link ihtiyacını hesaplıyor ve doğru link desteği ile, ilk hamlemizi yapıyoruz…

3-) SEO Uzman’ları ve Sektör’ün Durumu Nedir ?

Arkadaşlar bakın bu ilk ekip gerçekten inanılmaz gerizekalı. O ekipten bu işin açısını değiştirecek 1 kişi çıkmaz mı? Demekki çıkmıyor.

SEO Uzmanları; böyle bir model. değiştiremeyiz ! onlar Spor Ayakkabı Nedir ? Seo Ajansı Nedir ? Seo Nedir ? Hep nedir ? Bu kadar asalaklar. Kullanıcı ve anahtar kelime arasında ki bağlantıya odaklansalar. Şu nedir saçmalığınada son verirler. Bunlar hep sizin eseriniz (!) neyse..

SEO uzmanlarının aptallıkları gözlerini kör etmiş, insanları aptal yerine koyuyorlar, ve bizi de aptal yerine koymaya çalışıyorlar.

Zavallılar.. Delirin .. KAYNAK BİZDE (!)

#FUTURESEO #WEARETHEBEST #LINKNATION

edit: 9.08.2019

TAKLİTLERİMİZDEN SAKININIZ.