HeadSEO! Yuksek Hit Yuksek Otorite.

HeadSEO! Yuksek Hit Yuksek Otorite.

Herkese selamlar, uzun zamandır yazı yazmak için zaman arıyordum ve şimdi o zamanı yarattım. Nasılsınız ? Head SEO ve Future Backlink konusu hakkında sizleri bilgilendirmeye çalışacağım.

Arkadaşlar öncelikle, SEO konusunda Türkiye oldukça geride bir ülkedir. SEO uzmanlarına hiç karışmadan devam ediyorum. Fakat sorunun ta kendisi onlardır.

Backlink SEO’nun yüzde 60 dan fazlasını ve hatta 70 den fazlasını kontrol etmektedir.

Arama Motoru Optimizasyonu! Websitenizin arama motorlarına göre optimize edilmesidir. Yani botların sitenizi tanımlaması ve buna göre sizlere değer vermesidir..

Fakat Yükselmek farklı bi konudur. Bu Off Page SEO’dan geçmektedir. On Page SEO ile yalnızca Websitenizi optimize eder ve Rekabetsiz sektörlerde yol alabilirsiniz.

Yani websitelerinizi saçma sapan içeriklerle doldurarak iç bağlantılar vererek hiçbiyere gelemezsiniz. Sosyal medya sinyalleri, bedava backlink veren siteler,edu yorum backlink..

Fakat dünyada link inşaası çok farklı geliştirilmektedir. Nasıl mı? Hadi o zaman kısa bir yazı ile bu konuyu kapatacağım.

Yüksek Hit Yüksek Otorite !

Binlerce siteden bağlantı almanıza gerek yok ki web sitelerinizi çöplüğe çevirmeye hiç gerek yok!

Bügün Türkiyede ki en rekabeti yüksek sektör hangisi şuan tespit edemeyeceğim fakat.

20 backlink ile ve bunların 15’i ortalama kalitede otorite ve hit çıkışı olabilir 5 tanesi yüksek otorite ve yüksek hit değerinde olsun size 1.sayfa değil 1.sıraya taşıyacaktır. Nasıl mı ?

Bakın bir website DA degeri 80 lerde (ahrefs) ! ve bundan çıkan bağlantı sayısı 500.000 lerde olduğu zaman ve ayni sitenin’Hit çıkışları 500 600.000.

Ve hatta size hayal gelebilir ama 1. 2 milyon hit değerinde olduğu zaman TEK BAŞINA SİZİN İNŞAA ETTİĞİNİZ MİLYONLARCA BAĞLANTIDAN DEĞERLİDİR

Bir Cevap Yazın