Google Hız ve Ahrefs

Google Hız ve Ahrefs

Çok saygı değer girişimciler, Google Çok Ağır bir algoritmaya sahip. Bugun ahrefs’in 1 gece’de taradığını Google, ohoooo ….

Bakın, Google’u yönetebilirsiniz. Bu hiç zor değil. Google, inanılmaz saçmalık’lar yani inanılmaz ama yani yapmadıkça ve kopya içerik kullanmadıkça, seni ceza’landırması falan çok dream.

SEO Nedir ? Arama Motoru Optimizasyonu. Peki Biz Bu Arama Motorunun 300 ile yükselme Teknik’lerinin olduğunu bilirken , Nasıl 30 ile SEO Yapalım.

Google’ın geleceğini görmek için kahin yada messiah olmaya gerek yok. İçeriklerinizi 1.sınıf geliştirin fakat, link çalışmalarınız için bir çok teknik uygulanabilir, şimdi burada bunları yazmayım, skype veya whatsapp‘tan ulaşabilirsiniz.

Google’dan önde ol, Rakiplerine Öncü.

Doğal SEO saçmalıklarına inanmayı bırakın ve, biz Google Açıkları ile yükselmek ve yeri geldiğinde o açıklarımızı optimize edip yeni açıklar ve stratejiler geliştirecek bir SEO Partner, arıyoruz ! diye bağırın. Tüm SEOCUKLARA 🙂

Neler görüyoruz, Ne E-Ticaret Hayatları, her bir SEO çalışmasından sonra hayallerini terkeden ve umudunu kaybeden girişimciler.

İşte bu girimşiler bizi bulsun ! Sizlere en doğru ve akıllıca SEO çözümleri üreticez, ve gerekirse 10 günde gerekirse 15 günde , en yüksek rekabet anahtar kelimelerden trafik almanızı ve girişiminizin can bulmasını sağlıcaz.

Bizler sizleri düşünen Kötü SEO Partnerleriz, onlar sizlerin cebini düşünen İyi Aile SEO Partnerleri.

Siz aptal olursanız, Cebinizi boşaltacak SEO’cular herzaman hazır beklemektedir. Biz görevimizi yapalım, gerisi tamamen iq seviyeniz ile doğru orantılı.

Bir Cevap Yazın