Google Hız ve Ahrefs

Google Hız ve Ahrefs

Çok saygı değer girişimci’ler, Google Çok Ağır bir algoritma’ya sahip. Bugun ahrefs’în 1 gece’de taradığını Google ! ohoooo ….

Bakın, Google’u yönetebilirsiniz. Bu hiç zor değil. Google, inanılmaz saçmalık’lar yani inanılmaz ama yani yapmadıkça ve kopya içerik kullanmadıkça, seni ceza’landırması falan çok dream.

SEO Nedir ? Arama Motoru Optimizasyonu . Peki Biz Bu Arama Motorunun 300 ile yükselme Teknik’lerinin olduğunu bilirken , Nasıl 30 ile SEO Yapalım !

Google’n geleceğini görmek için kahin yada messiah olmaya gerek yok. İçerik’lerinizi 1.sınıf geliştirin fakat, link çalış’malarınız için bir çok teknik uygulanabilir, şimdi burada bunları yazmayım, skype veya whatsapp’tan ulaşabilirsiniz.

Google’dan önde ol ! Rakip’lerine Öncü !

Doğal SEO saçma’lıklarına inanmayı bırakın ve, biz Google Açık’ları ile yükselmek ve yeri geldiğinde o açık’larımızı optimize edip yeni açık’lar ve stratejiler geliştirecek bir SEO Partner ! arıyoruz . diye bağırın ! Tüm SEOCUKLARA 🙂

Neler görüyoruz ! Ne E-Ticaret Hayatları, her bir SEO çalışma’sından sonra hayal’lerini terkeden ve umudunu kaybeden girişimciler !

İşte bu girimşiler bizi bulsun ! Siz’lere en doğru ve akıllıca SEO çözüm’leri üreticez, ve gerekirse 10 günde gerekirse 15 günde , en yüksek rekabet anahtar kelime’lerden trafik almanızı ve girişiminizin can bulmasını sağlıcaz.

Biz’ler sizleri düşünen Kötü SEO Partner’leriz, onlar siz’lerin cebini düşünen İyi Aile SEO Partner’leri.

Siz aptal olursanız, Cebinizi boşaltacak SEO’cular herzaman hazır beklemektedir. Biz görevimizi yapalım, gerisi tamamen iq seviyeniz ile doğru orantılı.

Bir Cevap Yazın