Ücretsiz, Edu Hacklink Paylaşımı!

Selamlar, ücretsiz hacklink shell arayan ve gövde gösterisi yapmak için hıkırlıcak shell arayan kardeşlerim.

Piyasada görünmesi nadir olan(istisnalar olabilir) ücretsiz edu shell hacklink paylaşacağım.

Shell nedir ?, Nasıl basılır ? Gibi sorulara başka bir yazımda sizlere aktaracağım.

Fazla uzatmadan shell’i aşağıda bırakıyorum, fakat silinmiş ise skype üzerinden ; live : “hacklinkbox.com” arkadaş’larımızdan yenisini talep edebilirsiniz . “parola” ” #FREESEO

Shell paylaşımlarımızın devam etmesi için, yazımıza ufak bir yorum bırakmanız yeterlidir.

Hacked By Saçmalıklarına girmek yerine ! Shell nedir inceleyin, ve kendinizi geliştirin ve Hacklinkinizi ekleyin.

>www.amsc.edu.bd< {shell için tıkla}

Domain Yaş, Açık Arttırma, Freshdrop, ve SEO

Öncelikle Selamlar, bugun sizlere farklı bir konu hakkında bilgi aktarmaya ,çalışacağım ! Öncelik ile SEO için domain ! önemli bir kriter ! Ve domain yaşı ! domain kriterindeki, kilit kriter. Domain’in yaşı oldukça geçerli bir SEO kriteridir. ( test alınmıştır.)

Yaşlı domain araması yapan arkadaşlar bilir ki fiyatlar çok acaiptir. 20.000 TL 20 yıllık domain satışı yapanlar var. Neyse konumuz , yaşlı domainlere 10.000, 20.000 gibi rakamlar vermeye hiç gerek yok !

Nasıl mı ? Tabikisi Freshdrop !

Arkadaşlar freshdrop, online ve backorder domainlerin olduğu ve satışa cıkartıldığı bir site, kullanımı oldukça basittir.

Yukarıdaki “buy it now” seçeneği yada “backorder” ile yada farklı yöntemler ile 20,25 yıllık domainler bulabilirsiniz. Hemde 10 $ gibi rakamlara.

Yukarıdaki age bölümünden domain yaş aralığını seçebilirsiniz ve yanda “prince range ” yazan bölümden ise fiyatınızın aralığını belirleyebilirsiniz ve bu şekilde arama yaptığımız da ! 16 ile 22 yaşında domain’ler sıralanacaktır.

Bu domainlerin bir çoğu godady üzerinden direk olarak satın alınabilmektedir. Otomatik olarak godady’e bağlanıyor olması ve alışverişini godady üzerinden yapmak, oldukça kolay ve kullanışlı ! Godady kullanan biri olarak bunu söyleyebilirim. Fakat 9 $ ile freshdroptan, godady’ye gidiyorsunuz , ve godady ve backorder ücreti , vergiler derken, 250 TL’yi bulmaktadır.

Ok, domainizimi aldık ve artık 20 yıllık bir domainimiz var, ve hemen ahrefs’i açıyoruz, domain’imiz link almış mı geçmişten, kontrol ediyoruz !

Aslında, freshdrop ve ahrefs parelel kullanılarak, en iyi backlink geçmişine sahip domaini almak daha doğru ! Fakat temiz kaliteli olma şartı ile.

Çünkü öyle domain’ler yakalabiliyor ki , bbc, washingtonpost’tan link almış ! Düşünün. Oyüzden domain önemli bir aşama çok dikkat edilmeli ve ahrefs kesinlikle kullanılmalı !

Domainimizi satın aldığımıza göre artık elimizde güçlü bir SEO Kartı olmuş oluyor !

Bunun üzerine geliştireceğiniz, websitesi, ve anahtar kelimeler, Google’a daha güçlü bir sinyal göndereceği kesindir. Fakat çokta rocket sonuç’lar beklemeyin, yalnızca, “domain yaşı” önemli bir kriter, fakat tüm kriter’leri doğru ve uygun gerçekleştirdiğimizde, herşey daha değerinde sonuç alır !

Siz’lere freshdrop üzerinden ve godady işbirlikteliği ile 15 yıl üstü ve kaliteli backlink’leri olan domain satın alma yöntemini aktardım. Takıldığınız yerde iletişime geçebilirsiniz.

Google Hız ve Ahrefs

Çok saygı değer girişimciler, Google Çok Ağır bir algoritmaya sahip. Bugun ahrefs’in 1 gece’de taradığını Google, ohoooo ….

Bakın, Google’u yönetebilirsiniz. Bu hiç zor değil. Google, inanılmaz saçmalık’lar yani inanılmaz ama yani yapmadıkça ve kopya içerik kullanmadıkça, seni ceza’landırması falan çok dream.

SEO Nedir ? Arama Motoru Optimizasyonu. Peki Biz Bu Arama Motorunun 300 ile yükselme Teknik’lerinin olduğunu bilirken , Nasıl 30 ile SEO Yapalım.

Google’ın geleceğini görmek için kahin yada messiah olmaya gerek yok. İçeriklerinizi 1.sınıf geliştirin fakat, link çalışmalarınız için bir çok teknik uygulanabilir, şimdi burada bunları yazmayım, skype veya whatsapp‘tan ulaşabilirsiniz.

Google’dan önde ol, Rakiplerine Öncü.

Doğal SEO saçmalıklarına inanmayı bırakın ve, biz Google Açıkları ile yükselmek ve yeri geldiğinde o açıklarımızı optimize edip yeni açıklar ve stratejiler geliştirecek bir SEO Partner, arıyoruz ! diye bağırın. Tüm SEOCUKLARA 🙂

Neler görüyoruz, Ne E-Ticaret Hayatları, her bir SEO çalışmasından sonra hayallerini terkeden ve umudunu kaybeden girişimciler.

İşte bu girimşiler bizi bulsun ! Sizlere en doğru ve akıllıca SEO çözümleri üreticez, ve gerekirse 10 günde gerekirse 15 günde , en yüksek rekabet anahtar kelimelerden trafik almanızı ve girişiminizin can bulmasını sağlıcaz.

Bizler sizleri düşünen Kötü SEO Partnerleriz, onlar sizlerin cebini düşünen İyi Aile SEO Partnerleri.

Siz aptal olursanız, Cebinizi boşaltacak SEO’cular herzaman hazır beklemektedir. Biz görevimizi yapalım, gerisi tamamen iq seviyeniz ile doğru orantılı.

Google, Hangi Aptalları Cezalandırır ? Vizyon Nedir ?

Arkadaşlar bakın bu , Türkiye SEO Algoritması, Tam anlamı ile şöyledir. ÖLÜMÜ GÖSTERİP, SITMAYA RAZI ETMEKTİR.

Google’dan ceza yemiş arkadaşlar lütfen bizim ile iletişime geçsin. İnanın bizim ile iletişime geçemeyecek kadar aptal insanlardır. Neden mi ? Çünkü Google’dan Ceza Yemek için İnanılmaz Seviyelerde Aptal olmak lazım.

Ve bu SEO Öğreticileri , SEO’dan çok filozofi ve ilginç şirket yönetim stratejileri, iş ve işçi, böyle aptal aptal , ofis yönetim biçimleri ile insanların gözlerini boyayarak, önce güven sonra takım ruhu ile, kurumsal bir para akışının içine sokmaktadırlar.

Arkadaşım, siktir et eğitim vs saçmalıklarını. Önce neden biz yasalara uymuyoruz bunu sorgula!

Açık Bul ve Yüksel !

Çok saygı değer hayal perest girişimci arkadaşlar , Rusya Petrol Zengini …………….. bir raportajında şöyle diyor !

Rusya Devleti’ne tek bir yanlış yapmadım, suçum yok. Ben yalnızca Rus Yasaları’nın Açıklarını kullandım ! VE RICH oldum.

Google’ın Açıklarını Kullanarak, hızlı bir şekilde, sektörünüzün lideri olabilirsiniz. Yada siz 12 ay “doğal seo” hizmeti alın ve öyle gelin.

Ahrefs ve Kurucusu !

Çok değerli “Dmitry GerasimenkoCEO, Founder of Ahrefs” .Örnek alınması gereken bir arkadaş ! Vizyon böyle birşey be 🙂

Fakat bizim , vizyonsuz SEO Uzma’larımız hala, “SEO Hizmeti” vererek ……..vsvsvs

Arkadaşlar SEO zeka ile doğru orantılı. İletişim ile değil ! Hani siz genede, bilin.

Müşterilerin Gözünü Boyamak için Geliştirilen SEO Araçları

Haa bide siktiri boktan SEO, araçlarınız ne durumda : ) Bu arkadaşlar eğer kendi akıllarına, yeteneklerine ve hayal dünyalarına güvenebilselerdi 10 yıldır SEO Hizmeti vermeyi bırakarak, yalnızca SEO Araçları geliştirirlerdi ve Yazılım Şirketine dönüşürlerdi ?

Neden dönüşemiyorlar hiç düşündünüz mü ? Babaları MOZ’un yazılıma nasıl geçiş yaptığını, hepsi çok iyi biliyor. İşte tam burada, Başlıyor. Tüm SEO Bilgileri ve Özgüvenleri. ( Geliştirikleri araçlar ile ancak kendilerini kandırırlar.)

Siz geliştirmeye devam edin. Biz buralardayız…